Найбільший регіон Австрії повністю перейшов на відновлювану електроенергію

Політика переходу на «зелену» енергетику розпочалася в Нижній Австрії з 2002 року, коли місцеві урядовці прийняли рішення інвестувати 2,8 млрд. євро у розвиток поновлюваних джерел енергії (будівництво сонячних електростанцій і модернізація ГЕС на Дунаї).
Що стосується Австрії в цілому, то країна поступово йде до 100% «зеленого» енергопостачання після референдуму в 1978 році, коли більшість громадян країни висловилися проти атомних електростанцій.













