Відбулася роз'яснювальна нарада щодо впровадження електронного документообігу між міністерствами і відомствами (СЕВ)
Впровадження технологій електронного урядування не лише важлива складова роботи державних органів, а й одна з першочергових реформ державного управління. Про це сьогодні, 16 липня, повідомила Міністр Кабінету Міністрів України Ганна Онищенко під час роз`яснювальної наради, організованої Секретаріатом Кабінету Міністрів та Державним агентством з питань електронного урядування для міністерств і центральних органів виконавчої влади.
У ході наради Міністр нагадала присутнім, що ще в березні цього року в Секретаріаті Кабміну було запроваджено електронний документообіг, а саме, відпрацювання всіх документів, крім документів з обмеженим доступом, в електронній формі. « Дійсно, було багато помилок і технічних неточностей, але зараз робота у сфері електронного документообігу в Секретаріаті значно простіша і більш вдосконалена», - зазначила Ганна Онищенко.







16 липня 2015 року під головуванням Голови ДКА Олега Уруського відбулося спільне засідання Колегії та Науково технічної ради ДКА України, на якому було розглянуто питання щодо організації забезпечення інформацією Головного ситуаційного центру України.

