Норвежці започаткували бізнес-інкубатор для вінницької ІТ-молоді
Вінницька міська рада та Міжнародний благодійним фонд "Сід Форум Україна" за підтримки МЗС Королівства Норвегія підписали угоду про створення Центру підтримки інновацій та підприємництва "iHUB - Вінниця". Бізнес-інкубатор для представників IT-сфери допомагатиме вінницьким стартаперам розвивати свої проекти.
На підписанні угоди побував кореспондент Укрінформу.
«Це нова, інноваційна справа у Вінниці, де ми зможемо залучити активних молодих людей, дизайнерів, ІТ-шників, щоб вони реалізовували свої якійсь ідеї і просувати їх в майбутньому", повідомив в.о. міського голови Сергій Моргунов.







В Ужгородському національному університеті 23-24 квітня відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Мобільність освіти, інноваційна культура та соціальна відповідальність як ресурси конкурентоспроможності європейських університетів», що проводиться за підтримки Міністерства освіти і науки України.
Зазначимо, що приїзду литовських колег до Львівського національного університету імені Івана Франка передував візит декана юридичного факультету, професора Андрія Бойка до Вільнюського університету в грудні минулого року. За словами Андрія Михайловича, українська й литовська сторони, які досі мали лише поодинокі випадки кооперації науковців на персональному рівні, дійшли згоди щодо налагодження інституційної співпраці.

