Комітет з питань інформатизації та зв’язку провів "круглий стіл" з питань впровадження електронних технологій
Шляхи створення електронного врядування: роль держави, науки та бізнес-спільноти - саме таку тему обговорювали у Комітеті на "круглому столі", який було організовано спільно з газетою "Бізнес".
Учасниками заходу стали понад 30 осіб: представники депутатського корпусу, Міністерства економічного розвитку, Державного агентства з питань електронного врядування, Кабінету Міністрів України, керівники зацікавлених компаній, громадських організацій та інші.








