Понад сто польських та українських науковців, дипломатів, державних та громадських діячів у місті Яремче в туристичному комплексі "Первоцвіт", 26 вересня, розпочали обговорення стратегічно важливих питань міжнародного співробітництва. Обговорення питань відбулося у рамках VII українсько-польської зустрічі.
Щорічно дана конференція збирає істориків, культурологів, політологів, що засвідчує її важливість та потужний інтелектуальний потенціал. Такого роду дискусії допомагають політикам, дипломатам почути наукову точку зору з важливих питань історії, міжособистісних взаємин та проблем. Це допомагає краще розуміти основні точки у процесі польсько-українського співробітництва та ефективно вирішувати їх. Участь дипломатичного корпусу в польсько-українській зустрічі засвідчує, що незалежно від клімату, Україна і Республіка Польща залишатимуться особливими партнерами. Українсько-польські відносини створюють не лише політики, дипломати, але й люди, в тому числі інтелектуальні еліти.