З 2016 року в Україні запрацює повноцінний електронний документообіг
У наступному році в Україні можна буде обмінюватися документами в електронному вигляді між органами влади, органами місцевого самоврядування та юридичними особами. Про це сьогодні заявив перший заступник голови Державного агентства з питань електронного урядування Тарас Олійник.
Протягом одного-двох тижнів Кабінет Міністрів України внесе зміни до постанови № 670. Цей крок дасть правові підстави для повноцінного обміну електронними документами в електронному вигляді між органами влади, органами місцевого самоврядування та юридичними особами.







Закон визначає правові, організаційні та фінансові засади функціонування і розвитку у сфері наукової і науково-технічної діяльності, створює умови для провадження наукової і науково-технічної діяльності, задоволення потреб суспільства і держави у технологічному розвитку шляхом взаємодії освіти, науки, бізнесу та влади.
Вінницю було обрано для реалізації проекту з урахуванням вигідного географічного розташування, наявності людського та інтелектуального потенціалу, інноваційного мислення міського менеджменту та успіху міської влади у впровадженні електронного урядування.


.jpg)