Мін'юст запускає інноваційну систему електронного апостиля, - Павло Петренко
![]()
Кабінет Міністрів України в ході засідання підтримав ініціативу Мін'юсту, яка забезпечить запуск в Україні системи електронного апостиля. Про це сьогодні під час засідання Уряду повідомив Міністр юстиції Павло Петренко.
За його словами, раніше 120 тисяч громадян, які щороку зверталися за цією послугою до Міністерства юстиції, мали 4 рази звернутися до органів юстиції ‑ подати документи до головного управління юстиції у своєму регіоні, далі управління направляло документи до Києва в Міністерство юстиції. І тільки в Мін'юсті українці з усіх регіонів могли отримати цей документ. Дана система створювала плодюче підґрунтя для бюрократії, черг і побутової корупції.











