Другий японсько-український семінар з питань енергетики 2015

1 жовтня 2015 року в Києві за сприяння Інституту вугільних енерготехнологій НАН України відбувся Другий японсько-український семінар з питань енергетики 2015.
Організаторами семінару були Японський центр вугільної енергетики (JCOAL), Японський інститут енергетичної економіки (IEEJ) та Міністерство енергетики і вугільної промисловості України.
Ще 5 серпня 2014 року під час зустрічі у Києві міністр економіки та промисловості Японії і міністр енергетики та вугільної промисловості України підписали Спільну заяву про співпрацю між Україною та Японією у галузі енергетичної політики та галузі вугільної теплоенергогенерації. Крім того, в заяві йшлося про технічну співпрацю зі спеціалістами з метою розробки «Майстер-плану» в галузі енергетики для України, а також про проведення аудиту обладнання на вугільних теплоелектростанціях України з метою підвищення ефективності вугільної теплоенергогенерації.










