ДНУ запропонував науковий симпозіум у сучасному форматі
У Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара розпочав роботу I Міжнародний молодіжний форум з прикладної фізики (YSF-2015). Протягом чотирьох днів молоді фахівці з десяти країн світу обмінюватимуться останніми науковими результатами та шукатимуть спільні ідеї розвитку світової фізичної науки.
Захід організований під егідою провідних закордонних та українських наукових організацій – Європейського фізичного товариства, Оптичного товариства Америки, Інституту радiофiзики i електронiки iм. О .Я. Усикова НАНУ, Інституту теоретичної фізики ім. М.М.Боголюбова НАНУ, Ради молодих вчених кафедри фізики та астрономії НАНУ.











