Український винахідник створив дешеву сонячну станцію
«За день на 16 градусів нагрілося три тонни води, а це 8 кубометрів газу треба було спалити»
Відео http://www.radiosvoboda.org/content/article/27167775.html
Сергій Юрко, підприємець із Миргорода, створив сонячну експериментальну станцію. Унікальність цього винаходу – у собівартості матеріалів, з яких він зроблений. Дерево, пінополістирол, лавсанова плівка на дзеркалах. Остання – взагалі обгортка для морозива.
Виріб складається з дванадцяти деталей. У кожної свій термін служби. Більшість мають працювати двадцять років.







30 липня 2015 року під головуванням Голови ДКА України Олега Уруського відбулося засідання Колегії, на якому було підведено підсумки космічної діяльності за перше півріччя 2015 року, а також визначені завдання на третій квартал. Засідання відбулося на базі ДП "КБ "Південне" ім. М.К.Янгеля".

