Прийняття та виконання Національного плану дій з енергоефективності на період до 2020 року – одне з першочергових завдань у сфері енергоефективності. Про це в ході експертної зустрічі у Комунікативному центрі Уряду, де обговорювався проект Національного плану дій з енергоефективності на період до 2020 року, сказав заступник директора Департаменту систем життєзабезпечення та житлової політики - начальник управління нормативно-методичного забезпечення Мінрегіону Костянтин Мар’євич.
Зокрема, він наголосив на важливості цього документу: «Це є імплементація Європейського законодавства та Європейських директив. Крім того, зазначений акт фактично розширює положення коаліційної угоди, плану дій Уряду та інших документів у сфері енергоефективності. Відповідно його прийняття створить передумови для належної реалізації відносин у сфері, про яку йдеться».