Україна і Куба реалізовуватимуть ряд проектів у медицині

 

За словами Миколи Азарова, Україна уже отримала проект угоди про створення спільного українсько-кубинського фармакологічного підприємства з виробництва препаратів для лікування онкохворих. «Зараз проект розглядається нашим Міністерством охорони здоров’я. Після цього він буде представлений кубинській стороні для підписання», - повідомив глава українського Уряду.

Прем’єр-міністр наголосив, що в Україні знають про досягнення кубинських лікарів в лікуванні онкозахворювань, тому така співпраця дозволить перейняти досвід Куби: «Ми знаємо про ці чудові результати лікування онкологічних хворих, які досягнуті кубинськими медиками. І ми готові разом з вами в себе такий центр створювати».

Крім того, як зазначив Микола Азаров, наша країна зацікавлена в реалізації проекту з виробництва біофармацевтичної продукції при участі Кубинського Центру молекулярної імунології і українського фармацевтичного підприємства «Дарниця».

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

August 2026
Mo Tu We Th Fr Sa Su
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Светотехнический кластер Мордовии – втор…

17-11-2012 user_kiev_3 - avatar user_kiev_3

Опубликовано 16 ноября, 2012 - 05:02 Светотехнический кластер Республики Мордовии, в рамках которого в советские годы выпускалось более половины производимых в СССР источников света, переживает второе рождение.

Модернізація підприємств енергетики спри…

25-10-2012 Олена - avatar Олена

25.10.2012 17:55 Прес-служба Президента України Віктора Януковича Модернізація підприємств енергетики та енергомашинобудування сприятиме зростанню національної економіки. Про це Президент України Віктор Янукович сказав у Харкові під час спілкування з працівниками заводу «Турбоатом».

Літаючого робота-шпигуна створили німець…

07-05-2012 user_kiev_3 - avatar user_kiev_3

КИЇВ. 5 травня. УНН. Літаючого робота-шпигуна розробила німецька компанія.