Конкурс на отримання грантів для візитів молодих науковців НАН України до Польщі з метою стажування в науково-дослідних установах Польської академії наук

NANU PAN

Згідно з Протоколом до Угоди про наукове співробітництво між Польською академією наук (ПАН) і Національною академією наук (НАН) України щодо візитів українських учених на місячний термін до Польщі, підписаним президентами обох академій, у 2016 році ПАН прийме у своїх науково-дослідних інститутах молодих українських учених (до 35 років) для проходження стажування з усіх галузей наук.

Польська сторона надає українським дослідникам безкоштовний доступ до наукового обладнання, матеріалів і літератури, необхідних для реалізації наукових цілей візиту, покриває витрати на забезпечення науковців належним житлом, місячна вартість якого не перевищує 1600 польських злотих, а також надає кошти у розмірі 900 польських злотих на харчування, користування місцевим транспортом тощо.

Витрати на проїзд фахівців до місця призначення і назад та забезпечення відповідного страхування у разі хвороби та/або від нещасних випадків під час перебування в Польщі покривають установа НАН України або українські вчені особисто.

Охочі взяти участь у конкурсі мають надати коротку наукову біографію та дані за формою, що додається. Зазначені документи мають бути викладені англійською та українською мовами.

Документи разом із супровідним листом необхідно подати до Відділу міжнародних зв’язків НАН України не пізніше 14 березня 2016 року за адресою: 01601 МСП, Україна, Київ 30, вул. Володимирська, 54, Президія Національної академії наук України, Відділ міжнародних зв’язків НАН України. Наявність електронних версій обов’язкова: їх необхідно надсилати у форматі DOC на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Остаточне рішення щодо схвалених кандидатур для здійснення візиту приймається польською стороною.

Довідки за телефоном: 239-65-16, Петрушенко Ганна Григорівна.

 

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

August 2026
Mo Tu We Th Fr Sa Su
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

XIV Міжнародна конференція з фізики і те…

28-05-2013 test - avatar test

Конференція присвячена технології та застосуванню наноструктурованих та функціональних кристалічних матеріалів.

Резидент Сколково розробив супер-сканер

22-08-2012 user_kiev_3 - avatar user_kiev_3

Резидент Сколково, компанія "РамМікс", спільно з "ІнСпектр" розробив унікальний лазерний прилад, який визначає склад рідини крізь скло і пластик.

Президент: Наш науковий потенціал треба …

18-10-2012 Олена - avatar Олена

Прес-служба Президента України Віктора Януковича Вітчизняний науковий потенціал потрібно максимально залучати до розвитку реального сектору економіки. Таке переконання висловив Президент України Віктор Янукович на засіданні Комітету з економічних реформ.